
32kg, nieuw pr voor Ray.
Gezien het om 12u dood tij was en er de laatste dag steeds maar een goeie halve dag gevist word was het vanochtend ff overleggen wat we zouden doen. Direct buiten de haven vissen en alzo vistijd winnen of terug naar de stek welke ons de voorbije dagen zoveel mooie vissen opleverde en opnieuw proberen om een paar biggetjes te vangen.
De keuze was zeer snel gemaakt ” Biggetjes”.
Ik val in herhaling wanneer ik zeg dat het een gekkenhuis was, maar zo was het gewoon. Eerst waren het opnieuw vissen van tussen de 10 en de 15kg en naargelang we verder naar de kentering kwamen werd het formaat groter en groter.
John opende met een vis van 22kg en Ray volgde niet veel later met een nieuw pr van 32kg. 

Verder ving John nog eentje van 24 en 20kg terwijl Ray nog 21 — 22 en als afsluiter van de dag 26kg ving.


Voor Ray en John zit het er weerom op en we kijken terug op een fantastische week met veel heel veel grote vissen.
John ving er 11 over de twintig kilo, terwijl de teller bij Ray op 24 vissen van over de twintig en twee van over de 30kg ving.
Missie meer dan geslaagd dus.

Deze waren de absolute toppers van de voorbije week.
Ray en John vliegen morgen terug naar huis, ondergetekende heeft twee weken verlof en de volgende gasten welke er zelf op uit trekken zijn reeds gearriveerd.
Marc

















Vanochtend stond er nog steeds veel wind. Volgens de weersvoorspelling zou dat rond 10u veranderen. Daarom besloten we om wat later uit te varen. De voorspelling klopte helemaal en we konden direct richting biggetjes varen. Onderweg zagen we diverse mooie scholen vis op de visvinder maar ik wilde eerst een stek proberen waar ik bijna zeker was ( het is en blijft vissen ) dat we twintig plussers zouden vangen.
En ja, ze zaten er. Bij de eerste worp werd zowel de shad van Ray als deze van John reeds vol gepakt op slechts 20m onder de boot. Beide hengels stonden rond als een hoepel en beide lande hun eerste 20 plusser van hun vakantie. De jongens konden hun geluk niet op en uiteraard was ook ik zeer blij dat ik er weerom in geslaagd was om de juiste stek te kiezen.
De ganse tijd was het zakken en hangen en werden er vissen van tussen de 12 en de 17 a 18 kg gevangen.


















Het waren geen beren, maar wel stuk voor stuk vissen van tussen de 6 en de 15kg welke gretig de shads pakten.
Constant kromme hengels, mooi is dat.
